Dlaczego warto pozycjonować

Sprawdź dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie strony internetowej. Sprawdź dlaczego warto pozycjonować właśnie u Nas.

Znajdując się na wysokich pozycjach w najpopularniejszych wyszukiwarkach min. w google na wybrane słowa kluczowe, znacznie zwiększa się ilość potencjalnych klientów odwiedzających stronę. To z kolei pozwala zwiększyć grono nie tylko Klientów potencjalnych, ale i docelowych. Pozycjonowanie pozwala również na zwiększenie świadomość marki w sieci,a także kształtuje jej pozytywny wizerunek.

Warto zwrócić również uwagę na fakt, że korzystamy tylko z legalnych oraz bezpiecznych metod pozycjonowania. Nasza umowa nie zawiera żadnych kruczków czy ukrytych kosztów a płatności dokonywane są dopiero, kiedy wybrane słowo, bądź zwrot znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyszukanych wyników. Dodatkowo posiadamy aż trzy pułapy cenowe, w zależności od zajmowanej pozycji.

Bezpłatnie optymalizujemy kod strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Każdorazowo go porządkujemy, eliminując błędy na stronie, które mogą utrudniać pozycjonowanie. Opracowujemy teksty i dostosowujemy elementy graficzne typowo pod kątem lepszego wyszukiwania.

Raz w tygodniu wysyłamy raporty z wyników pozycjonowania, natomiast raz w miesiącu otrzymają Państwo raport podsumowujący, by móc być na bieżąco z postępami naszej pracy.